Halm för 40 kr !
Ny mat (8 kg) som det var 70% ( Och ja jag ska blanda ut den med den nuvarande maten)
Lite 'gnagar blandning' eller i mitt fall Godis.
Allt från lantmännen. (sammanlagt blev allt 118 kronor ! Hyper billigt )
Published with Blogger-droid v1.7.4

Vad dyrt för halmen :) Ni har inte plats för en halmbale?i så fall rekommenderar jag att ni köper det istället:) Räcker mycket mycket längre och är väldans mycket billigare:)
SvaraRaderaJag har det till mina, hade blivit runerad om jag hade köpt sån påse var gång:P